بازداشت یکی از شاگردان محمدعلی طاهری در شیراز / هجوم ماموران به منزل افراد بازداشت شده

«اسماعیل دهقان» از اعضای «عرفان حلقه» در شیراز، شب گذشته در یکی از خیابان های محله «معالی آباد» شیراز توسط ماموران امنیتی بازداشت شده است.
همچنین منابع آگاه از هجوم نیروهای امنیتی به منزل شخصی «سعیده گودرزی» خبر داده‌اند.

به گزارش «خبرنگار عرفان حلقه»، «اسماعیل دهقان» شامگاه دوشنبه ٩ مرداد ١٣٩۶، در حال پیاده روی در خیابان بوده که توسط چند نیروی لباس شخصی به مکانی نامعلوم منتقل شده است.
همچنین یک منبع آگاه خبر داده شب گذشته، دوشنبه نهم مردادماه، ٧ تن از ماموران لباس شخصی پس از بازداشت «سعیده گودرزی» به منزل شخصی او رفته و لپ تاپ و وسایل شخصی این شاگرد «محمدعلی طاهری» را با خود برده‌اند.

در همین حال منابع نزدیک به «سعیده گودرزی» از ناتوانی در یافتن محل بازداشت وی و ارگان یا نهادی که مسوولیت این بازداشت را به عهده دارد خبر می‌دهند.
یکی از نزدیکان این شاگرد «محمدعلی طاهری» به «خبرنگار عرفان حلقه» گفته: «ما امروز همه جای شیراز را گشتیم، اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات Ùˆ … اطلاعات سپاه یک بار گفت اینجا نیست Ùˆ بار دیگر گفت ما نمیتوانیم به شما اطلاعات بدهیم، آگاهی گفت اینجا نیست، وزارت اطلاعات به ما گفت ایشان اینجا نیست اما شما حقتان است Ú©Ù‡ بدانید، در تایم اداری به دادگستری مراجعه کنید تا از مکان ایشان مطلع شوید.»

شایان ذکر است، امروز سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩۶، برخی گزارش های غیررسمی حاکی از آزاد شدن دختر ١٣ ساله «سعیده گودرزی» بوده است. با این حال تا لحظه تنظیم این گزارش کماکان از سرنوشت احتمالی و مکان نگهداری «علی زارع»، «سعیده گودرزی» و «اسماعیل دهقان» هیچ اطلاعی در دست نیست.

گزارش‌های تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد.