تکذیب شایعه ملاقات با محمدعلی طاهری توسط همسر او

ساعاتی پیش، شایعه ای مبنی بر ملاقات خانواده محمدعلی طاهری با او در زندان اوین و صحت حال جسمی این اندیشمند زندانی در فضای مجازی منتشر شد. این شایعه اندکی بعد توسط همسر محمدعلی طاهری تکذیب شد.

به گزارش «خبرنگار عرفان حلقه»، زیبا محمدیان، همسر محمدعلی طاهری شامگاه شنبه یکم آبان ماه در گفتگو با یک تلویزیون فارسی زبان گفت: «من آخرین تماسی که با آقای طاهری داشتم، یکشنبه گذشته بوده، از یکشنبه پیش تا امروز که یکم آبان هست، هیچ اطلاعی از ایشان ندارم، نه تماس تلفنی گرفتند و نه حضوری با ایشان ملاقات داشتم، به هیچ عنوان. »

همسر محمدعلی طاهری تاکید کرد: «خبری هم که گفته شده که بنده ملاقات داشتم با ایشان، کاملا غلط هست و تکذیب می کنم. و من از صحت و سلامت ایشان هیچ خبری ندارم.»

وی با بیان اینکه یک هفته است که در بی خبری مطلق از بنیانگذار عرفان حلقه به سر می برد، خاطرنشان کرد:« هیچ خبری از ایشان ندارم، نمی دانم کجا هستند و حتی نمی دانم بیمارستان هستند یا زندان اوین. اطلاعاتی هم که به من می رسد نمی دانم درست است یا غلط. »

گفتنی است با گذشت ۲۶ روز از اعتصاب غذای محمدعلی طاهری Ùˆ بی خبری از وضعیت سلامتی او، تلاش های شاگردانش برای اطلاع از حال او تا کنون بی نتیجه مانده Ùˆ در همین راستا سه تجمع هواداران محمدعلی طاهری در مقابل بیمارستان بقیه الله توسط ماموران امنیتی به خشونت Ùˆ ضرب Ùˆ شتم کشیده شده است.